Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

На вулицях Києва встановлять ще три тисячі камер відеоспостереження в рамках програми «Безпечна столиця».

За словами київського міського голови Віталія Кличка, в столиці вже є близько 5 тисяч камер відеоспостереження з функцією розпізнавання обличчя.

Нові камери будуть встановленні в закладах та публічних місцях Києва. «Вся інформація обробляється в міському дата-центрі. І правоохоронні органи використовують її. Ми продовжимо встановлювати відеокамери – найближчим часом з‘явиться ще майже 3 тисячі нових камер», – повідомляє Віталій Кличко.

В КМДА ще у травні розповідали, що інформація знята на камери зберігатиметься протягом трьох місяців у відео-архіві. Деякі з встановлених смарт-камер мають огляд у 360 градусів (Panoview), розпізнають обличчя та номерні знаки машин.

Довідка: Міська цільова комплексна програма профілактики та протидії злочинності в м. Києві «Безпечна столиця» на 2016 – 2018 роки була затверджена в рамках рішення «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року». Метою програми є підвищення загального рівня правопорядку і безпеки, зменшення кількості правопорушень, смертності і травматизму, забезпечення безпеки населення міста Києва, гостей столиці, туристів, вдосконалення діяльності правоохоронних органів, покращення їх матеріально-технічного забезпечення, сприяння в впровадженні новітніх систем і методів роботи.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button