Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Харківський дизайнер розробив незвичні ескізи для українських міністерств та поділився ними на behance.net.

Artem Shaparenko/behance.net
20-річний графічний дизайнер з Харкова, Артем Шапаренко поділився своїм уявленням про те, як повинні виглядати емблеми всіх українських міністерств. «Кожна ідея починається з однієї проблеми. Нещодавно мені потрібно було використати щось, щоб показати, що проект був розроблений Міністерством освіти і науки. І я не міг застосувати текст. Після цього, я зробив кілька досліджень і з’ясував, що є безліч потворних символів, які потрібно використовувати, і ніхто не хоче користуватись будь-яким з них», – розповідає Шапаренко.

Artem Shaparenko/behance.net
Дизайнер намагався розробити максимально прості та зрозумілі кожному символи. Щоб будь-яка людина при бажанні могла відтворити символ, який складається з декількох елементів. Для форми всіх емблем Шпаренко обрав букву «U», що означатиме Україну. Кожен із ескізів ввібрав у себе асоціативні елементи з кожним з міністерств: колоски для Міністерства аграрної політики та продовольства; гори та річка для Міністерства екології та природних ресурсів; будівлі для Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Artem Shaparenko/behance.net

Artem Shaparenko/behance.net

Artem Shaparenko/behance.net
Всього було розроблено 20 символів.

Artem Shaparenko/behance.net
В свою чергу, відомий житомирський дизайнер Ілля Стронговський, на свої сторінці в Facebook прокоментував ідею так: «Кльова ідея, гарне втілення, але іконки самостійно ні разу не зчитуються, а форма знаку загалом найдужче нагадує леґо-Бетмена».

Artem Shaparenko/behance.net
Додамо, що 27 жовтня Міністерство освіти і науки змінило свою візуальну ідентичність. «Віднині #МОН має новий стиль – від логотипу та шрифту до можливого дизайну комунікаційних кампаній та презентаційної продукції. Ми відмовляємося від золотих тиснень, штучної псевдорозкоші на користь простих чітких ліній і лаконічних зображень»,- повідомляють на своїй сторінці у Facebook.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті