Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 311 днів. За цей час ми опублікували 23728 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів оголосив офіційні результати Громадського бюджету-2018.

kmr.gov.ua

«Хочу привітати проекти-переможці. Серед великих у першій трійці — «Мережа хабів. Сучасний освітній простір гімназії 107 «Введенська»; «Підземний музей на Поштовій площі»; та «Оновлене гематологічне відділення». Ми для великих проектів ставили прохідний бар’єр у 1000 голосів. І що важливо, кожен із 42 ініцатив-переможців набрав утричі більше. Це гарні показники, які свідчать про те, що Громадський бюджет набуває дедалі більшої популярності», – заявив Прокопів. Згідно з результатами перемогло 42 великих та 51 малих проектів. Загалом за проекти Громадського бюджету-2018 проголосували 131 тисяча киян. Повідомляють на сайті КМР.

Серед малих проектів першими у рейтингу стали: «Русанівка – зелений острів», «Голосіїв майбутнього» та «Ганок для гімназії «Либідь».

В Київській міській раді також розглядають питання збільшення фінансування проектів Громадського бюджету. Як зазначає голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков: «Було подано ініціатив у 2,5 рази більше ніж під час голосування за проекти-2017. Тому, ми піднімемо питання збільшення фінансування ГБ. І у фінальній версії головного кошторису столиці ймовірно буде зазначена сума уже в 150 мільйонів гривень на реалізацію громадських ініціатив».

Серед вдосконалень, які хочуть впровадити – створення робочих груп, що слідкуватимуть за проектами. «Формується три робочих групи. Одна буде займатися роботою, яка стосується вдосконалення самого електронного механізму, друга напрацьовуватиме пропозиції щодо покращення Положення про Громадський бюджет міста Києва, і третя підійматиме питання етики», – розповів керівник Центру Розвитку Інновацій НаУКМА, експерт РПР та Ради Європи Сергій Лобойко.

Додамо, що на реалізацію проектів Громадського бюджету-2018 було виділено 100 мільйонів гривень. З 809 проектів до голосування було допущено 564.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button