Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Бюджетна комісія КМР розглянула петицію щодо збільшення фінансування громадських проектів до 150 млн грн.

kmr.gov.ua

16 листопада на засіданні постійної комісії КМР з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали петицію «Збільшити фінансування Громадського бюджету та зробити публічним процес формування Програми економічного та соціального розвитку міста Києва».

Нагадаємо, на сайті електронних петицій КМР 29 жовтня була винесена пропозиція збільшити фінансування ГБ на 50 млн грн.

«Громадський бюджет цього року набув неабиякої популярності серед киян, що не може не тішити. Ще у червні, як тільки розпочалася реєстрація проектів-2018 ми розуміли, що запланованих 100 мільйонів гривень буде не достатньо. За півтора місяця було подано 809 ініціатив, до голосування допущено 564, що майже у два рази перевищує показники попереднього Громадського бюджету. В результаті перемогло 93 проекти. Багато цікавих і потрібних для міста ідей лишилося за прохідною лінією. Відтак, бюджетна комісія частково задовольнила потреби авторів петиції щодо збільшення фінансування ініціатив. Плануємо виділити додаткових 50 мільйонів гривень. Таким чином загальний кошторис ГБ-2018 становитиме уже не 100, а 150 мільйонів», – повідомив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Департамент фінансів має здійснити відповідні дії щодо визначення головних розпорядників коштів, на кількість нових проектів-переможців.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button