Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 307 днів. За цей час ми опублікували 26384 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

В Київській області запрацювала найбільша в Україні котельня на біопаливі, повідомляє Урядовий портал.

ecotown.com.ua

В Славутичі почала працювати найбільша котельня на біопаливі потужністю 10,5 МВт. Котельня працює на дерев’яній трісці та забезпечує на 40% потреби міста у тепловій енергії та гарячій воді. Завдяки цьому, місто за підсумками опалювального сезону зекономить щонайменше 4 млн. гривень. В свою чергу, споживання природного газу зменшиться на 7 млн куб.

Як повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час презентації котельні, у планах на наступний рік – будівництво біоТЕЦ на відновлюваних джерелах енергії загальною потужністю 12,5 МВт електричної енергії. Також біоТЕЦ вироблятиме 25 ГКал/год теплової енергії.

ecotown.com.ua

Для забезпечення котельні та майбутньої біоТЕЦ деревинною сировиною, неподалік Славутича буде висаджено близько 1 500 га енергетичної верби.

«Внаслідок реалізації цих проектів буде створено «зелений» енергетичний кластер, і місто Славутич зможе повністю відмовитися від використання природного газу в житлово-комунальному господарстві», – повідомив засновник групи компаній «Укртепло» Іван Надєїн, зазначає Ecotown.

ecotown.com.ua

Додамо, що даний проект реалізовує Славутицька міська рада разом з групою компаній «Укртепло» за підтримки Держенергоефективності. Меморандум про співпрацю був підписаний 20 листопада Європейської ініціативи «Угода мерів щодо Клімату і Енергії» і відповідно до «Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку» (ПДСЕР).

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button