Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23639 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

В Київській області запрацювала найбільша в Україні котельня на біопаливі, повідомляє Урядовий портал.

ecotown.com.ua

В Славутичі почала працювати найбільша котельня на біопаливі потужністю 10,5 МВт. Котельня працює на дерев’яній трісці та забезпечує на 40% потреби міста у тепловій енергії та гарячій воді. Завдяки цьому, місто за підсумками опалювального сезону зекономить щонайменше 4 млн. гривень. В свою чергу, споживання природного газу зменшиться на 7 млн куб.

Як повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час презентації котельні, у планах на наступний рік – будівництво біоТЕЦ на відновлюваних джерелах енергії загальною потужністю 12,5 МВт електричної енергії. Також біоТЕЦ вироблятиме 25 ГКал/год теплової енергії.

ecotown.com.ua

Для забезпечення котельні та майбутньої біоТЕЦ деревинною сировиною, неподалік Славутича буде висаджено близько 1 500 га енергетичної верби.

«Внаслідок реалізації цих проектів буде створено «зелений» енергетичний кластер, і місто Славутич зможе повністю відмовитися від використання природного газу в житлово-комунальному господарстві», – повідомив засновник групи компаній «Укртепло» Іван Надєїн, зазначає Ecotown.

ecotown.com.ua

Додамо, що даний проект реалізовує Славутицька міська рада разом з групою компаній «Укртепло» за підтримки Держенергоефективності. Меморандум про співпрацю був підписаний 20 листопада Європейської ініціативи «Угода мерів щодо Клімату і Енергії» і відповідно до «Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку» (ПДСЕР).

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button