Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Дизайнери почнуть з комплексного дослідження проблем аеропорту.

«Звичайно, рано чи пізно це мало б статись. Наші дизайнерські руки і мізки дісталися до аеропорту «Бориспіль» — головного транспортного хабу країни. Ми хочемо зробити його якщо не найкращим аеропортом в світі, то хоча б таким, яким би було приємно користуватись», – пишуть «Агенти змін» на своїй сторінці у Facebook.

За словами Юрія Грановського, члена команди дизайнерів, переговори про співпрацю з PR-відділом, а пізніше з керівництвом аеропорту, розпочались ще кілька місяців тому: «Розмова почалась з розробки навігації у аеропорту, але після кількох зустрічей керівництво ухвалило рішення розпочати комплексне дослідження, аби зрозуміти, які взагалі проблеми є у “Борисполя”».

Наразі завершений перший етап дослідження – інтерв’ю зі співробітниками аеропорту, які працюють з пасажирами. Зараз розпочався другий етап – усім, хто бажає долучитись, запропоновано заповнити анкету, яка допоможе глибше зрозуміти враження від користування аеропортом.

Зараз, за словами Юрія Грановського, зрозуміла першочергова проблема, яку треба вирішувати – це транспортна доступність та транспортна навігація аеропорту для усіх користувачів. Всі інші складнощі та покрокові шляхи їхнього вирішення будуть зрозумілі після закінчення комплексного дослідження.

Читайте також: «Агенти змін» провели масштабне дослідження Подолу. Що вони дізнались?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button