Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Стартап українця, який створює модульні будинки за допомогою 3D-принтера, отримав понад 8 тисяч попередніх замовлень в США.

passivdom.com
PassivDom – стартап, розроблений Максимом Гербутом. Підприємець родом з Маріуполя. Будинок являє собою цілісну конструкцію, що надрукована на 3D-принтері без швів і склеювання. За словами автора проекту, будинок не потребує фундаменту та має міцну конструкцію. З огляду на неї, його можна перевозити з місця на місце та встановлювати будь-де.
«Розуміння того, з чого друкувати будинок, прийшло далеко не відразу. В ході експерименту взяли карбон, склопластик, скловолокно, поліуретан, пінне скло та інші матеріали. В результаті вийшов досить міцний композитний матеріал», – розповідає Максим Гербут, повідомляє Національний промисловий портал.

passivdom.com
Особливістю такого будинку є низькі тепловтрати. Для обігріву та охолодження оселі вистачить електроенергії від сонячних батарей на даху.
На даний момент стартап має понад 8000 заявок на попередні замовлення. Вже на початку 2018 року до нових будинків заселяться перші 100 мешканців. Окрім цього, з нового року запрацює виробництво будинків в місті Ріно, штат Невада, США.

passivdom.com
Додамо, що засновник стартапу PassivDom вже увійшов до рейтингу інноваторів Центральної та Східної Європи за версією Google і Financial Times. Також він має намір створити найтепліший у світі будинок та увійти з ним до Книги рекордів Гіннеса.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті