Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Архітектор-художник Флоріан Юр’єв написав відкритий лист-звернення з приводу «тарілки».

areweeurope.com

«Я, автор, головний архітектор проекту будинку УкрІНТЕІ Флоріан Юр’єв, та ми, що нижче підписалися, звертаємось до Вас з проханням запобігти здійсненню чергового злочину по знищенню об’єкта національної культурної спадщини України – будівлі Інституту науково-технічної інформації, що містить знамениту київську «Літаючу тарілку», – пише архітектор.

У своєму листі Юр’єв висловлює стурбованість перспективою руйнації «тарілки» через будівництво торговельно-розважального центру впритул наближеної до споруди. Автор в листі звертається до прем’єр-міністра України, віце-прем’єр міністра з гуманітарних питань, міністра освіти та науки, міністра культури, а також до голови КМДА.

Міністерство освіти та приватний інвестор уклали договір, згідно з яким стилобат будівлі УкрІНТЕІ (разом із конференц-залою в «Тарілці») буде переданий у про довготривалу оренду. Проте Юр’єв висловлює недовіру до того, приватний власник буде використовувати будівлю в освітніх цілях, як це було домовлено.

Саме тому, архітектор вимагає: не допустити проведення будівельних робіт, до публічного обговорення реставраційного проекту будівлі; оприлюднити документацію щодо майбутнього проекту торговельно-розважального центру; Провести публічне обговорення проекту реконструкції з залученням автора проекту та фахової спільноти; реставрувати будівлю УкрІНТЕІ.

Нагадаємо, що Хмарочос розповідав про те, що інвестор може почати реконструкцію «тарілки» на Либідській.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button