Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Варшаві запрацюють автомобілі обладнані камерами, для контролю плати за паркування.

zdm.waw.pl

Контроль здійснюватимуть за допомогою камер, розміщених на автомобілях, повідомляє прес-служба Управління муніципальних доріг Варшави. Камери сканують реєстраційні номери автівок припаркованих в центрі і передають ці дані в систему, щоб перевірити плату за паркування. Ініціатори проекту вважають, що це дозволить обмежити кількість неправильно припаркованих автівок, уникнути витрат на додаткові патрулі та полегшить пошук вільного місця для паркування. Тестування системи розпочали у минулому році. Зараз місто готується до впровадження цієї системи.

На даний у Варшаві оплату за паркування перевіряє близько 50 контролерів. Це одна з причин, чому водії не платять за стоянку. Два автомобілі, обладнані камерами, можуть бути ефективнішими, ніж п’ять пішохідних патрулів. В результаті, кількість недобросовісних водіїв, після впровадження системи, повинна знизитися. Також, E-Control дозволить обійтися без розміщення під склоочисником документів оплати (які є не завжди прочитані водіями). Це значно зменшить кількість скарг.

Додамо, щодня приблизно 120 000 людей у Варшаві користуються зоною платного паркування.У цьому році, станом на кінець листопада, надходження від плати за паркування становили близько 70 млн польських злотих. У свою чергу кошти, зібрані в паркувальній зоні, йдуть у муніципальний бюджет, з якого реконструюють, модернізують та будують дорожню інфраструктуру.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button