Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Державне агентство лісових ресурсів розробило мобільний додаток для перевірки законності походження ялинки.

blog.bucksmontparty.com

Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів розробило додаток для Android. Індивідуальний номер з етикетки або бірки, яка прикріплена до ялинки, занесена до єдиної системи електронного обліку деревини. Завдяки номеру та штрих-коду користувач перевіряє, чи дерево було вирублено законно.

Також легальність ялинки можна перевірити на сайті Державного агентства. Якщо інформація про неї відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки.

В додатку можна дізнатись породу дерева, лісове господарство та обласне управління, де воно було вирощене. Додамо, що Державне агентство лісових ресурсів проводить заходи для того, щоб не завдавати шкоди для лісу:

– на площі 5 тис. га створені спеціальні плантації новорічних ялинок, де зростає 18 млн шт. хвойних дерев різних порід віком від 1 до 10 років;

– щороку в грудні передбачається проведення рубок догляду за лісом в загущених молодняках, де без шкоди для лісу можна вибрати (відсортувати) близько 1 млн шт. новорічних ялинок;

– є можливість, не рубаючи все дерево, створити новорічні композиції з гілок хвойних порід.

Нагадаємо, з 28 листопада по 5 грудня КМР проводило торги на місця проведення ярмарок з продажу живих хвойних дерев та новорічних прикрас.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button