Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У столиці почали встановлювати контейнери для небезпечних відходів: батарейок, ламп та ртутних термометрів.
Як повідомив директор КП «Київкомунсервіс» Максим Ляшкевич телеканалу «Прямий», у першому кварталі 2018 року планують встановити ще 150 контейнерів. Проте не всі райони міста узгодили локації для розміщення. На даний момент встановлено вже два контейнери, на вулицях Ярославів Вал, 19 та Мала Житомирська, 11.
«Чомусь Святошинський район не звернув на це увагу. Ми встановили в Шевченківському та Подільському районі ще по одному контейнеру, сьогодні виїжджаємо на встановлення нових. Наразі у нас заплановано 109 адрес. Контейнери поки працюють у тестовому режимі. Вони передбачені для батарейок, побутових ламп та небитих термометрів. Перші контейнери вже спорожнили і дійсно є мешканці, які викидали туди інше сміття. Наголошую: контейнер не призначений для битих термометрів і промислових люмінесцентних ламп», — розповів Ляшкевич.
Контейнери будуть розміщені за адресами:
- Вул. Велика Васильківська, 102
- Русанівська набережна, 8/1
- Просп. Мінський,4
- Вул. Шота Руставелі, 21
- Вул. Хрещатик,15/4
- Кловський узвіз, 24
- Вул. Почайнинська,70
- Вул. Лук’янівська, 7
- Просп. Повітрофлотський, 21/2
- Просп. Перемоги, 45
З повним переліком місць можна ознайомитись за посиланням.
Як повідомив директор КП «Київкомунсервіс», систему збору відходів підприємство здійснює самостійно, і на даний момент обладнується та проектується склад для тимчасового зберігання. «Потім згідно з угодами за проведеним конкурсам ми здаємо відходи утилізантам, які мають ліцензію, а потім відходи здають на переробку. Якщо термометр побитий, ви маєте звернутись до відповідних служб — рятувальної служби міста, ДСНС», – зазначив Ляшкевич.
Додамо, що биті ртутні термометри можна здати за адресою вул. Вишгородська, 21.
Нагадаємо, в грудні КП «Київкомунсервіс» закупив 150 контейнерів для небезпечних відходів.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті