Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24974 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Муніципалітет міста Кейптаун, Південно-Африканська Республіка, попередив мешканців про те, що через посуху при наявному рівні використання води менше ніж за 90 днів всі міські водні ресурси будуть повністю вичерпані.

Joao Silva/The New York Times

Як зазначає видання The New York Times, рівень води у водоймах, які обслуговують місто впали нижче 30%. Мер міста Патриція Де Ліль попередила, що якщо мешканці не знизять використання води, то 12 квітня у місті буде відімкнено водопостачання. Таким чином, жителям доведеться стояти у чергах біля одного з 200 бюветів за добовою нормою води – 25 літрів.

Чинний водний ліміт складає 50 літрів для однієї особи на добу. Попередній прогноз так званого «Day Zero» був встановлений на 21 квітня.

4 мільйонам мешканців Кейптауна рекомендували приймати душ максимум дві хвилини. Заборонили поливати сади, мити машини, наповнювати басейни, рекомендували обмежити використання пральних машин.

У свою чергу, муніципалітет міста намагається підвищити рівень води використовуючи методи буріння, рециркуляцію стічних вод та опріснення морської води. Нещодавно місто опублікувало список найбільших «порушників» Кейптауна – людей, які споживають найбільшу кількість води та оголосило про введення штрафів.

Причинами водної кризи стала найбільша посуха століття, а також збільшення населення міста та рівня використання води.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button