Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Освітня платформа CANactions проведе лекції, присвячені міському плануванню та вивченню національної будівельної ідентичності.


Місце: MediaHub

Адреса: вул. Омельяновича-Павленко, 4/6

Дата: 13 лютого 2018

Час: 19:00

Лекція «How can we master planning in complex urban realities?»

Професорка д-р Астрід Лей — голова кафедри міжнародного урбанізму в Штутгартському університеті з жовтня 2014 року. Вона досліджує проблеми житла для бідних в містах Південної Африки.

Її інтерес до міст як міської форми соціальної організації зосереджується навколо питань — які ролі у містах відіграють трансформація та соціальні інновації? які загальні підходи на практиці в цьому контексті?

У своїй лекції вона спробує осмислити та зрозуміти складність та контекстуализацію проектів, згрупувати компоненти стратегічних втручань, координувати дії учасників, співпраці з мешканцями. На прикладі Південної Африки вона запропонує стратегії вирішення складностей міських реалій у міжнародному контексті.


Місце: MediaHub

Адреса: вул. Омельяновича-Павленко, 4/6

Дата: 15 лютого 2018

Час: 19:00

Лекція «Recreating an identity (Nation building – The scenario post-independence in India)»

З лекцією про переосмислення національної ідентичності виступить одна з учасниць навчальної програми Advanced studies in Integrated urban development 2017/18 та заступниця професора Архітектурного Коледжу у Мумбаї (Індія) Нега Корде.

Ця лекція зображатиме подорож через низку подій, які в кінцевому підсумку призвели до побудови єдиного іміджу Індії та стали постійним процесом. Різноманітні кольори Індії стали одним з основних параметрів, що охоплюють життя населення та контролюють його власне зростання.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button