Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Видавництво «Основи» спільно з освітньою платформою СANactions видадуть книгу Йена Ґела «Міста для людей» українською.

osnovypublishing.com

Як зазначила засновниця видавництва «Основи» Дана Павличко, книгу планують випустити вже у квітні. Перекладом книги займалась Ольга Любарська.

У своїй книзі данський автор описує те, як він вивчає урбаністичні середовища в усьому світі. Він досліджував, як люди користуються чи могли б користуватися простором, у якому живуть і працюють. Ґел пропонує власні висновки з приводу того, як створювати чи відновлювати міський простір з урахуванням потреб людей.

В книзі «Міста для людей» надані методологія й інструментарій, які дозволяють перетворювати неефективні та непридатні для людей простори. Окрім текстового наповнення, книга містить понад 700 картинок і фото, які ілюструють принципи й результати роботи Йена Ґела в різних країнах світу.

Додамо, Йен Ґел — архітектор, у минулому — професор Данської королівської академії мистецтв. Засновник архітектурного бюро Gehl Architects — Urban Quality Consultants, автор книжок «Життя між спорудами», «Нові міські простори», «Суспільний простір — суспільне життя», «Нове життя в місті». Розробляв проекти вдосконалення міського середовища для Копенгагена, Стокгольма, Роттердама, Лондона, Аммана, Маската, Мельбурна, Сіднея, Сан-Франциско, Сіетла і Нью-Йорка.

Його книга «Міста для людей» була вперше опублікована у 2010 році. У квітні відомий урбаніст виступить на фестивалі CANactions.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button