Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 277 днів. За цей час ми опублікували 23486 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Компанія UGBN development розробила пропозиції для капітального ремонту лікарні для вчених НАН України.

wikimapia.org

Компанія 13 лютого представила передпроектні пропозиції для капітального ремонту будівлі Центру інноваційних медичних технологій НАН України на Вознесенському узвозі, 22 у Києві.

«Наша мета: виконати всі умови щодо покращення енергоефективності будівлі відповідно чинним нормативним документам, надати будівлі привабливого, сучасного вигляду із збереженням архітектурного ансаблю», – повідомляє компанія на сторінці у Facebook.

Серед пропозицій щодо оновлення будівлі медцентру:

  • Модернізація інженерних систем;
  • Відновлення інтер’єрів приміщень з незначними змінами у функції;
  • Створення єдиної навігації для зручності орієнтування у внутрішньому просторі;
  • Забезпечення безперешкодного пересування людей які перебувають у медичному центрі.

UGBN Development

Як зазначив директор компанії UGBN development Ігор Романенко, терапевтичний корпус лікарні планують осучаснити. «На даному етапі ми розробили пропозиції для вхідної групи будівлі, благоустрою території. Розробляються декілька варіантів оновлення фасаду, адже на ньому ми робимо акцент, – розповідає Романенко. – Зараз перед нами постає завдання пояснити керівництву лікарні, що це модерністська будівля. До неї потрібно обережно підходити, щоб не зіпсувати її безглуздими екстер’єрними рішеннями».

Нагадаємо, лікарня для вчених НАН України, була введена в експлуатацію у 1982 році. Архітектори: М. М. Сиркін, В. Н. Прач, Ю. І. Седак, інженер – В. В. Кішельгоф.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button