Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Уряд підтримав будівництво швидкого залізничного сполучення з аеропортом «Бориспіль» («Повітряний експрес»).

train-photo.ru

Як повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, будівництво повинне розпочатися не пізніше 1 червня та завершитись – у грудні 2018 року.

Згідно з проектом будівництва, лінія буде прокладена від вокзалу «Київ-Пасажирський», через станцію «Видубичі» до термінала D аеропорту «Бориспіль». Фактично добудувати потрібно лише 4 км шляху.

Рухомий склад, який буде використовуватися на лінії – 11 поїздів PESA 620м на 91 місце та 2 поїзди PESA 630м на 192 місця. Всі поїзди протягом 6 місяців будуть підготовлені до експлуатації. Вони зможуть перевозити не менше 2,67 млн пасажирів на рік.

Дістатися з Києва до аеропорту потягом можна буде за 35 хв. Вартість квитка – 80-120 грн.

Нагадаємо, у 2011 році «Повітряним експресом» займалося Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України під керівництвом Владислава Каськіва. Тоді ця структура підписала кредитний договір з на суму $372,3 млн із Експортно-імпортним банком Китаю. Агентство сплатило страховий платіж і комісійні на суму понад $40 млн і встигло отримати перший транш кредиту в розмірі $52,1 млн. Ці кошти зникли. А після цього держава виплатила кредитору понад $20 млн.

Восени 2015 року ревізія діяльності держпідприємства «Нацпроект “Повітряний експрес”» виявила розкрадання на сотні мільйонів гривень. У квітні 2017 року колишнього в.о. директора підприємства відправили під заочний суд. У квітні 2017 року до проекту повернулися. 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button