Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 280 днів. За цей час ми опублікували 23516 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

В рамках підтримки Спільнокошт-кампанії Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» в столиці відбудеться єдиний показ експериментального документального розслідування Тео Ентоні «Щурячий фільм» з торішньої програми фестивалю.

Показ відбудеться 4 березня в культурному просторі «Плівка». Гроші, виручені від продажу квитків, підуть на організацію п’ятого Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86».

Автор стрічки досліджує історію Балтимора, міста на сході США, через шляхи міграції гризунів. Вивчаючи ситуацію через архівні фото, документи, мапи, а також сцени за участі «мисливців» на щурів, автор доходить висновку: розбиття міста на зони більш як півстоліття тому визначило місця, заселені щурами сьогодні. Світова прем’єра стрічки відбулася на кінофестивалі у Локарно.

Додамо, що автор стрічки Тео Ентоні – сценарист, фотограф і кінематографіст, що нині живе в Балтиморі (штат Меріленд). Його роботи, зокрема, публікувалися в The Atlantic та у таких медіа, як Vice і L’Agence France-Presse. Прем’єри його фільмів відбувалися на фестивалях у Торонто, Локарно, Роттердамі та в Anthology Film Archives. У 2015 році часопис Filmmaker назвав Тео Ентоні одним з 25 нових облич незалежного кіно. У фільмографії режисера стрічки «Зруби мої гроші» (2014), «Мир у відсутності війни» (2016) та «Щурячий фільм» (2016).

Нагадаємо, в рамках фестивалю «86» в Києві відбудеться екскурсія, присвячена мозаїкам на будівлях наукових інститутів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button