Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Пільги будуть надаватися або в безготівковій або готівковій формі.

Фото: politeka.net
Про це написав на своїй сторінці у Facebook віце-прем’єр-міністр Павло Розенко. Так, за його словами, рішення про монетизацію пільг буде приймати виключно місцевий орган влади. Зважаючи на те, що пільги на транспорт зараз фінансуються з місцевих бюджетів Кабінет Міністрів надав право саме місцевим органам вирішувати питання безготівкова/монетизована форма пільг.
Крім того, лише коли місцева рада прийме рішення про «монетизацію» вступає в дію і «Порядок надання пільг у готівковій формі…» який вчора був схвалений Урядом.
Також немає жодних обмежень щодо 30 поїздок в місяць. Це мінімальна соціальна норма, гарантія, пише віце-прем’єр. Нижче неї місцевий орган влади не має право розраховувати монетизовану виплату пільговику. Тобто органам місцевого самоврядування надано право встановлювати будь-яку кількість поїздок для пільговиків, але не меншу ніж мінімальна соціальна норма. Якщо міcцева рада ухвалить рішення про монетизацію пільг, вона повинна встановити і відповідні соціальні нормативи.
Нагадаємо, вчора Уряд затвердив можливість введення адресних виплат замість безкоштовного проїзду в громадському транспорті.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті