Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Асоціація велосипедистів Києва презентувала пропозиції з оновлення правил дорожнього руху України та технічних стандартів в частині велотранспорту.

Пропозиції є результатом дослідження практик регулювання ПДР у 5 європейських країнах і збору пропозицій з оновлення українських правил та стандартів від користувачів велосипеда в Україні. У дослідженні проаналізовано, як вирішуються найпроблемніші моменти з українських правил у законодавстві Великої Британії, Швеції, Швейцарії, Чехії та Польщі.

«Є питання з тим, як регулюється рух велосипедистів, чи можна рухатися смугами громадського транспорту. В усіх європейських країнах, які ми досліджували, так, в Україні – поки ні. Чи можна повертати на велосипеді ліворуч, якщо вулиця досить широка? В усіх країнах, які ми досліджували, можна повертати велосипедисту, він рухається так само, як автомобіль. В Україні поки не можна. Відповідно ми починаємо цю дискусію і хочемо, щоби розроблені нами пропозиції були враховані Кабінетом міністрів та профільними міністерствами», – пояснив координатор з національної роботи АВК Вадим Денисенко.

Крім того, у чинні ПДР України пропонується додати визначення велосмуги, велопереїзду, велосипедного шлюзу, електровелосипеда тощо.

Пропозиції з оновлення українських Правил дорожнього руху та технічних стандартів в частині велотранспорту доступні онлайн.

Департамент транспортної інфраструктури КМДА врахує пропозиції змін до ПДР від АВК, Центру організації дорожнього руху та ін.
ДТІ подасть пропозиції змін до ПДР від міста Києва в Міністерство інфраструктури України, яке попередньо дало згоду виступити ініціатором внесення змін.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button