Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26324 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Крім того, структурні підрозділи КМДА мають укласти охоронні договори на об’єкти культурної спадщини комунальної власності.

Усі комунальні підприємства та структурні підрозділи КМДА мають укласти охоронні договори на об’єкти культурної спадщини комунальної власності, які знаходяться у них на балансі – про це на розширеному засіданні Колегії КМДА сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков.
Потребу цього рішення він аргументував тим, що законодавча база, щодо питання архітектурних пам’яток недосконала та у КМДА відсутня можливість притягнути до відповідальності поганих власників.

Також він зазначив, що у разі неукладання договору, Управління охорони культурної спадщини буде накладати штрафи згідно з Законом. Щоб підписати договір, балансоутримувачі мають один рік.

Також заступник голови КМДА Олексій Резніков говорив, про потребу для Києва створення історико-архітектурного плану, який би був складовою загального плану міста. А головний архітектор Києва, Олександр Свистунов, для телеканалу «Київ» сказав: «Робота над розробкою триває вже не один рік. Це надважливий документ, який надасть повну інформацію про історично-культурний потенціал міста. Він міститиме межі та режими використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів». Також він повідомив, що план з’явиться вже в травні.

Раніше «Хмарочос» писав, що Київрада повернула сквер на Воздвиженці у власність міста.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button