Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23639 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

На майстер-класі викладатимуть архітектори й урбаністи з Іспанії, Естонії та Гонконгу.

Фото: Archikidz / Facebook

Темою освітнього дитячого фестивалю Archikidz!, який пройде 2-3 червня у Києві, стане сучасне розумне місто, повідомляє прес-служба фестивалю.

Центральний захід фестивалю – Велика архітектурна майстерня, розрахована на дітей у віці 7-14 років. У цьому майстер-класі візьмуть участь 20 провідних архітекторів та урбаністів із-за кордону та з України.

Вони розкажуть, як створюється місто, хто його будує і змінює, як розвивається сучасна архітектура, а також навчать дітей проектувати і творчо мислити. Учні, зокрема, навчаться змінювати простір під потреби людини – інклюзивність є однією з місій Archikidz.

Фото: Archikidz / Facebook

Серед запрошених викладачів – Долорес Вікторія Руіз Гаррідо з Іспанії, Мікель Урме з Естонії та Тоні Верб – урбаніст із Гонконгу.

Організатори очікують, що захід відвідають 3 тисячі людей. Archikidz! уперше відбувся в Амстердамі і наразі має понад 40 міст-резидентів, до переліку яких в 2017 році долучився Київ. Першого липня фестиваль уперше пройде у Дніпрі.

Фото: Archikidz / Facebook

Докладніше про фестиваль, квитки та реєстрацію на майстер-клас на сторінці Archikidz! у Facebook. Повну програму фестивалю буде опубліковано згодом.

Адреса: Київ, вул.Дорогожицька, 1, інноваційний парк Unit.City


Дата: 2-3 червня


Вартість: Вхід на фестиваль вільний. Участь у Великій архітектурній майстерні – 250 грн


Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button