Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 277 днів. За цей час ми опублікували 23486 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У дискусійній програмі «Де? Кому? Нізащо!» виступатимуть спікери з держав колишнього соцблоку.

Фото: Pixabay

В рамках арт-фестивалю Kyiv Art Week 2018 заплановано дискусійну програму «Де? Кому? Нізащо!» про долю соціалістичної архітектурної спадщини в Україні.

В рамках програми лекції читатимуть архітектори й куратори з Литви, Румунії та інших держав колишнього соцблоку. Вони поділяться досвідом існуючих практик роботи з урбаністичним і культурним спадком. Історики та фотографи розкажуть, як полюбити соціалістичний модернізм та зрозуміти його цінність.

Спеціальною подією стане зустріч із Володимиром Мельниченком, співавтором проекту Київського крематорія і Стіни Пам’яті, Центрального автовокзалу й інтер’єру Палацу дітей та юнацтва.

Також відбудеться виставка фотографій Євгена Нікіфорова «Про монументи республіки», присвяченого декомунізації та змінам публічного простору у містах України.

З програмою можна докладніше ознайомитися на сторінці події у Facebook.

Нагадаємо, 18 травня в рамках відкриття Kyiv Art Week презентують відновлений фрагмент «Стіни пам’яті» Володимира Мельниченка та Ади Рибачук – одного з наймасштабніших монументальних творів радянського модернізму.

Нагадаємо, 2 травня у галереї «Дукат» відкрилася виставка «СТІНА. Сталевий гобелен», присвячена історії «Стіни Пам’яті».


Місце: Київський палац дітей та юнацтва

Адреса: Київ, вулиця Івана Мазепи, 13

Дата: 19-20 травня

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button