Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 23634 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Міська влада має намір почати тестування електронного квитка у липні на деяких маршрутах, а до кінця року запустити «в дослідницьку експлуатацію». Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Макет електроного квитка за дизайном Агентів Змін

«Нас інколи вводять в оману, стверджуючи, що електронний квиток можна запровадити за п’ять місяців. Насправді це далеко не так, адже це досить серйозний технологічний процес. І питання не тільки у монтажі обладнання, а й у його налаштуванні», – зазначив він.

За словами Поворозника, е-квиток – одна зі складових монетизації пільг, оскільки з його впровадженням можна буде говорити про реальні цифри перевезень, навантаження на громадський транспорт і про компенсацію вартості перевезень пільгових категорій.

Чиновник зазначив, що кількість пільговиків у наземному громадському транспорті перевищує 50%.

Водночас вартість проїзду в громадському транспорті зросте вдвічі вже з 14 липня.

Раніше в КМДА обіцяли перейти на повноцінну систему у жовтні-листопаді цього року. Наприкінці минулого року повідомлялося, що «Київпастранс» розпочав монтаж валідаторів для безконтактної оплати проїзду в електротранспорті.

Наразі система безконтактної оплати в громадському транспорті вже працюють у Житомирі, Сумах, Тернополі та Харкові.

Про те, як має працювати е-квиток для громадського транспорту в Києві, читайте в нашому матеріалі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button