Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

«Чергу» встановлював директор фірми.

Фото: Telegraph

Японську працівницю почав ображати її керівник, після того як вона завагітніла раніше ніж прийшла її «черга». Жінка працювала в приватному центрі догляду за дітьми. Проте директор центр розподілив, коли жіночий персонал має народжувати дітей. Її вагітність була «позачерговою». Про цей досвід повідомив її чоловік одній з провідних японських газет Mainich Shimbun, пише Telegraph.

Він написав, що її дружина відчувала тривогу, коли дізналась, що вона вагітна. Оскільки вона завагітніла раніше ніж старші по віку співробітниці.

Як показує практика, працівницям дозволяють мати дітей тоді, коли вони вже не можуть їх мати. Ще одна жінка у віці 26 років також повідомила про те, що керівник жіночого колективу у компанії, яка займається косметикою сказав, що їй заборонено мати дитину, поки їй не виповниться 35 років. Вона отримала документ із деталізацією графіків пологів та виховання дітей, який був розповсюджений серед всіх працівниць компанії  електронною поштою з попередженням: «Егоїстична поведінка підлягає покаранню».

Прем’єр-міністр Шиндзо Абе посилаючись на політику «womenomics» додав: «Головна мета цієї політики полягає в тому, щоб дозволити більшості жінок поєднувати кар’єру з дітьми, заохочуючи батьків брати участь у догляді за дітьми, дозволяючи відпустки для жінок та чоловіків, надання послуг для догляду за дітьми тощо».

Нагадаємо, що жінки на швейних заводах Gap і H&M зазнають гендерного насильства.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button