Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У неділю, 17 червня, у Києві відбувся Марш рівності, яким завершився «КиївПрайд-2018». За підрахунками поліції, участь у ході взяли близько 3500 осіб.

Фото: Тетяна Гонченко / Facebook

Марш на захист прав ЛГБТ пройшов під гаслом «Найвільніша подія літа». Учасники зібралися біля Національної опери і пройшли центром міста. Окремим шоу на заході стала сцена з яскраво вбраними drag queens.

Фото: Тетяна Гонченко / Facebook

У Марші рівності взяли участь євродепутатка Ребекка Гармз, міністр Європи Німеччини Майкл Рот, українські депутати Сергій Лещенко і Світлана Заліщук, посол Канади в Україні Роман Ващук та посол США Марі Йованович, повідомляє Громадське.

Сам Марш пройшов спокійно, але перед початком сталося кілька сутичок.

О шостій годині ранку понад 150 осіб перекрили перехрестя Володимирської та бульвару Тараса Шевченка на маршруті Маршу рівності. Поліція повідомила, що відтіснила їх, а кількох чоловіків, що чинили опір та застосовали газові балончики, було затримано.

Фото: Сергій Мазур / Facebook

За кілька годин поліція повідомила про сутичку між супротивниками та учасниками маршу біля готелю «Опера». Загалом правоохоронці затримали 56 осіб.

Також біля місця проведення Маршу супротивники ЛГБТ влаштували кілька контр-акцій. Так, прийшли активісти у підковдрах та з хрестом, а Олександра Скляр із Сестринства Святої Ольги плакала та куталася у рядно з зображенням Богородиці.

Фото: Нікіта Кадан / Facebook

Фото: Тетяна Гонченко / Facebook

Напередодні, 16 червня, через анонімне повідомлення про мінування у метро закрили п’ять станцій: «Хрещатик», «Майдан Незалежності», «Золоті ворота», «Театральна», «Палац спорту» та пересадка на «Льва Толстого». Ввечері того ж дня містяни, які проживають у центрі, обурювалися у соцмережах, що не могли потрапити додому через очеплення вулиць, якими мав пройти марш. За їхніми словами, поліціянти пропускали лише тих людей, хто мав паспорт із пропискою.

Крім того, у день проведення Марш київський метрополітен закрив станції «Театральна», «Площа Льва Толстого» і «Палац спорту».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button