Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 282 днів. За цей час ми опублікували 23527 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Протягом травня у столиці демонтовано 1516 незаконних рекламних засобів, серед яких 968 одиниць демонтували їхні власники.

Фото: 5 канал

Було демонтовано наступні типи рекламних засобів: банер — 311; вивіска — 339; електронне табло — 17; конструкція на даху — 10; кронштейн — 175; лайтпостер, що стоїть окремо, — 78; лайпостер на фасаді — 5; прапор, прапорець — 8; тимчасова виносна спеціальна конструкція — 199; тумба, що стоїть окремо — 50; транспорт — 4; холдер — 247; щит на фасаді — 9; щит, що стоїть окремо — 64.

«Позитивна тенденція продовжується — власники рекламних засобів стають більш відповідальними, і ми це бачимо зі статистики: кількість демонтованих ними конструкцій зростає. Також окремо хотів би зауважити, що продовжується демонтаж так званих брендмобілів. Наразі їх у межах міста залишилось близько 10, при тому, що ще нещодавно було близько 200 таких «тачанок». І нагадаю, що вже до кінця року кількість саме реклами «на ногах» — наземної, зменшиться до 4390 одиниць. Тож ми рухаємось далі на зло ворогам та на радість друзям. І окрема вдячність соціально відповідальному бізнесу. Гарному Києву бути», — прокоментував заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Нагадаємо, що на Подолі почали впорядковувати вивіски на фасадах. Також КП «Київреклама» демонтувало вивіску в центрі міста, оскільки та не відповідала новим правилам.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button