Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Дані Global Forest watch, системи моніторингу лісу по всьому світу, свідчать, що за 15 років у Києві було знищено близько 2300 га зелених насаджень. Схожу цифру дають й київські екологи – 2500 га за 20 років. Це приблизно мільйон дерев.

Зараз підготовлений проект рішення Київради, який має припинити суцільну вирубку лісів навколо Києва.

«Рішення надзвичайно важко проходило екологічну комісію, хоча саме вона й мала би захищати наші зелені легені. Пропонувалася відкласти, створити робочу групу з лісниками, тобто піти стандартним шляхом заговорювання і “топлення” рішення. Але завдяки шаленому тиску громадськості та присутності журналістів з телеканалів СТБ та ТРК “Київ” вдалося переламати ситуацію і підтримати проект для винесення на пленарне засідання», – пише для «Української правди» депутат Київради, член Постійної комісії Київради з питань екологічної політики Олеся Пинзеник.

Також вона додає, що два роки тому «вже було ухвалено рішення про необхідність введення мораторію на суцільні рубки в об’єктах природно-заповідного фонду (так, навіть в наших заповідниках, де будь-яка господарська діяльність заборонена, під виглядом санітарних рубок відбувалася банальна заготівля деревини) і воно було підтримано 86 депутатами».

За її словами, проект рішення про введення мораторію на суцільні рубки буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні Київради.

«Лікування лісу суцільними санітарними рубками – це майже те саме, що лікувати зубний біль шляхом гільйотини. Я вас запевняю, що біль точно зникне. І голова також», – говорить вона.

Раніше «Хмарочос» пояснював навіщо в Києві роблять масове кронування дерев.

    Коментарі:

    Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

    *Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

    Newsletter button
    Donate button
    Podcast button
    Send article button