Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26300 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Громадська організація Urbanideas розробила концепцію зеленого коридору, який має з’єднати Сихів з центром міста.

Фото: Твоє місто

Довжина коридору становитиме 9 км, її можна подолати пішки за 75-90 хвилин, або проїхати велосипедом за півгодини. Маршрут пролягатиме через наявні зелені зони та парки, які ведуть з центру до Сихова.

«Цей Green link протросовується таким чином, щоб сполучити чинні простори: Стрийський парк, парк культури та занедбану територію Цитаделі», — уточнила архітекторка Ольга Криворучко.

Фото: Твоє місто

На деяких ділянках пропонують запустити локальний громадський транспорт, наприклад фунікулер на Цитадель, канатну дорогу над парками і монорейку з кінцевою на Шуварі. Також вздвож маршруту встановлять тематичні майданчики, які слугуватимуть місцями для відпочинку.

Фото: Твоє місто

«Ця ідея з’явилася після звернень Українського католицького Університету на Козельницькій та Хуторівці, а також з ініціативи ринку “Шувар” при розроблені детальних планів цих територій. Коли ми проаналізували ці ДПТ, то побачили, що здебільшого вони проходять через зелені зони: парк Івана Павла ІІ на Сихові, озеро на Хуторівці, Стрийський парк, парк культури і Цитадель. Їх можна з’єднати єдиним спортивним, пішохідним та велосипедним маршрутом для сихівчан», — розповів у коментарі Tvoemisto.tv головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Він додав, що зараз ініціатори проекту працюють над тим, щоб накласти лінію в межі реальних земельних ділянках. Цього року планують обговорити цю ідею з львів’янами під час урбаністичних заходів. Чаплінський зазначає, що концепцію схвалили голландські спеціалісти.

Нагадаємо, головний архітектор Львова Юліан Чаплінський записав відеоблог про сучасну реконструкцію вулиці.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button