Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26306 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Біля першого корпусу Київського політехнічного університету ім. Ігоря Сікорського спиляли декілька дерев.

Фото: facebook.com/diana.ethio
В Солом’янському відділенні КО «Київзеленбуд» «Хмарочосу» надали акти обстеження дерев. Згідно з ними, зрізання пов’язано з аварійним станом дерев. Перед цим Київзеленбуд провів обстеження, оскільки до нього надійшло звернення від КПІ. Всього, згідно з актом, на території парку КПІ підлягають зрізанню 13 дерев, а одне – підлягає санітарній обрізці.

Фото: facebook.com/diana.ethio
Більшість дерев Київзеленбуд визнав трухлявими або такими, що мають аварійний кут нахилу. Найстарішому дереву було 100 років – це ялина європейська. Її спиляли, оскільки, за визначенням комунальників, вона на 80% була сухостоєм.

Так виглядав вхід перед тим, як дерева спиляли
Вербам було по 60 та 70 років — причиною їх спиляння виявилась «трухлявість та дуплистість».

Додамо, що озеленення парку почалось одразу з будівництвом навчальних корпусів за участю студентів та викладачів. Будівництво корпусів завершилось в 1898 році. Згідно з кошторисом на будівництво парку виділялось 49 тисяч 143 рублі та 48 копійок. В основу планування був покладений регуляторний принцип – коли малюнок алей, доріжок та клумб із зеленими насадженнями має правильну геометричну форму.
Читайте також матеріал «Хмарочос»: Різати по-живому: навіщо в Києві роблять масове кронування дерев.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті