Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: bit.ua

30 серпня в арт-просторі IZONE відкриється виставка українського художника Антона Шебетко «Ми були тут».

Проект став результатом дослідження резиденції Coming Out of Isolation: Through Art to Visibility, організований фондом «Ізоляція» і організацією «Київпрайд», в якій молоді автори досліджують тему ЛГБТ в Україні.

Антон Шебетко створив серію фотографій та відеоінсталяцій про українських військових, учасників АТО, які також є представниками ЛГБТ-спільноти, але мусять приховувати це через гомофобний настрій в оточенні, де вони знаходяться.

На фото Антон Шебетко Фото: bit.ua

«В українській спільності багато гострих тем, які швидко викликають бурхливу дискусію, а іноді й відкриту агресію зі сторони радикально налаштованих організацій та індивідів. В проекті Антона Шебетко “Ми тут були” в одній точці сходяться одразу дві складні тему – патріотизм і участь представників ЛГБТ-спільнот у військових діях на сході України. Героїзація і стигматизація ідуть поряд, і виявляється, що не так страшно відправитись на фронт і захищати свою країну, як розказати своєму оточенню про свою гендерну ідентичність або сексуальну орієнтацію», – говорить кураторка фонду «Ізоляція» Катерина Філюк.

Коли Антон Шебетко в березні працював в резиденції, праворадикали зірвали декілька правозахисних подій в Києві. Ці інциденти стали додатковим мотивом для створення проекту «Ми були тут».

Виставка буде експонуватись в IZONE до 7 жовтня.

Нагадаємо, 31 серпня український бренд Syndicate презентує нову колекцію.

 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button