Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Жінки у костюмах з фільму «Оповідь служниці». Фото: dcist.com

В США жінки протестують проти номінації на пост судді Верховного суду Бретта Кавано. На початку вересня він відповідав на питання членів сенату – це стандартна процедура для номінантів у Верховний Суд. Там він назвав себе незалежним суддею, проте не відповів на питання, що пов’язані з розслідуванням з передвиборчою кампанією президента Дональда Трампа і Росією.

6 вересня йому також ставили питання щодо постанови Верховного суду від 1973 року про легалізацію абортів. Кандидат знову сказав, що це є сталий закон. Проте висловити свою думку, чи правильним було рішення з правової точки зору, він відмовився. Деякі жінки виступають проти назначення Кавано, оскільки бояться, що він буде голосувати за заборону абортів. Додамо, що в одному з електронних листів за 2003 рік, він писав, що право на аборти не є встановленою нормою і Верховний суд може її скасувати.

За годину до початку слухань жінки прийшли вдягнені в костюми служниць із серіалу «Оповідь служниці». Також за два дні слухань (вівторок і четвер) було арештовано близько 212 протестувальників. Оскільки вони перешкоджають проведенню слухань, пише Dcist.

У серіалі-антиутопії «Оповідь служниці» сюжет будується навколо можливого майбутнього, де ультраконсервативні протестанти взяли владу в США та через низьку народжуваність і поширення безпліддя перетворюють жінок на рабинь і змушують їх народжувати і віддавати своїх дітей у заможні сім’ї.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button