Чебуреки, тато-кухар і мама з татуюванням. Як виглядають нові шкільні букварі?
В підручниках згадані греки, що куштують чебуреки, тато, що ліпить вареники та мама з татуюванням.
В підручниках згадані греки, що куштують чебуреки, тато, що ліпить вареники та мама з татуюванням.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На сайті Міністерства освіти та ІМЗО розмістили електронні версії підручників, які пройшли конкурсний відбір, і тепер за ними можуть навчатись першокласники.
Відповідно до наказу МОН «Про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти», вчителі можуть обирати підручники для навчання самостійно, ознайомившись з електронними версіями. Про це «Хмарочосу» повідомили у відповідь на запит до Міністерства освіти і науки України.
«Хмарочос» розглянув буквар, складений Оленою Іщенко та Світланою Логачевською, який рекомендований МОН для шкіл.
В одному з віршів героїня, мама, має татуювання. В маленькому оповіданні тато ліпить з дітьми вареники, а мама – вішає картину на стіну. Ще в одному вірші розповідають про традиційну страву кримських татар, яку куштують греки. Окрім притаманних таким підручникам тварин та рослин автори згадують також роботів, селфі, подорожі до інших країн, приміщення театру та музею тощо.
Загалом, нові підручники зробили більш різноманітними. Тут приблизно порівну згадуються як хлопці, так і дівчата. У різних ситуаціях йде мова про різні національності, професії та імена. Знайшлося на сторінках букварів місце й людям з інвалідністю.
Ознайомитись з повною версією підручника можна за посиланням.
Читайте також: Прописка у бабусі та інші хитрощі: як у Києві набирали дітей до Нової української школи.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті