Уряд затвердив концепцію дуальної освіти. Студенти зможуть навчатись на робочих місцях
Мета концепції – об'єднати навчання в професійній і вищій школі та на підприємствах, в установах та організаціях.
Мета концепції – об'єднати навчання в професійній і вищій школі та на підприємствах, в установах та організаціях.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 124 днів. За цей час ми опублікували 24991 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Уряд затвердив Концепцію дуальної освіти, що має на меті об’єднати навчання та роботу в професійній і вищій освіті. Відповідний документ прийняли на засіданні КМУ 19 вересня 2018 року, – повідомляється на сайті МОН.
На думку міністра Лілії Гріневич, впровадження дуальної освіти допоможе подолати проблему зношеності на 60-100% обладнання у закладах вищої та професійної освіти, дасть змогу роботодавцям включатись у процес підготовки.
«Дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях (на підприємствах, в установах та організаціях) для набуття певної кваліфікації. Як правило, це навчання відбувається на основі договору. Тобто фактично це система, що дозволить нам ще в процесі навчання будувати місток між роботодавцем та здобувачем освіти. Учні та студенти зможуть побачити на власні очі виробництво чи компанію, в якій в майбутньому зможуть працювати, навчитися роботі на сучасному обладнанні», – розповіла міністр.
Концепцію розробляли протягом двух з половиною років. Вона передбачає:
Загалом концепція дуальної форми освіти передбачатиме здобуття 25% до 50% кредитів під час навчання не за партою, а безпосередньо на робочому місці. Результати навчання будуть оцінені роботодавцем і закладом освіти.
Читайте також: Прописка у бабусі та інші хитрощі: як у Києві набирали дітей до Нової української школи
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті