У Києві розробили рішення, які можуть розвантажити Либідську площу від заторів
Учасники воркшопу запропонували перенести зупинки громадського транспорту до центрального входу у торговельний центр та прокласти транзитні об’їзні дороги.
Учасники воркшопу запропонували перенести зупинки громадського транспорту до центрального входу у торговельний центр та прокласти транзитні об’їзні дороги.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: А+С
27 вересня у Києві відбувся воркшоп «Либідська Їде» з розробки рішень для поліпшення дорожнього руху та публічних просторів на Либідській площі.
«Ми можемо мати плани будівництва нових розв’язок, мостів та доріг, однак необхідно працювати і з ситуацією до їх побудови. Потрібно якось їздити і жити сьогодні. Може виявитися, що просте планувальне чи організаційне рішення буде ефективнішим ніж проект з будівництва», – зазначив Дмитро Беспалов, директор компанії «А+С Україна», яка інціювала воркшоп.
У заході взяли участь три команди, які складалися з представників муніципальних структур, громадських активістів, студентів і місцевих жителів.
Серед можливих рішень, які запропонували учасники заходу, – перенесення зупинок громадського транспорту до центрального входу у торговельний центр, встановлення додаткових світлофорів, поліпшення пішохідних сполучень у центральному сквері, прокладання транзитних об’їзних доріг.
Фото: А+С
Невдовзі за цими варіантами проведуть транспортне моделювання і публічно презентують проекти. Рекомендації, розроблені за результатами воркшопу, можуть увійти до детальних планів територій, стати уточненнями Генерального плану та Стратегії розвитку Києва до 2025 року.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті