Петиція про заборону хутряних ферм в Україні набрала необхідну кількість підписів
Виробництво хутра перемістилося в Україну, після того, як в ЄС почали забороняти хутряні ферми.
Виробництво хутра перемістилося в Україну, після того, як в ЄС почали забороняти хутряні ферми.
Фото: Unsplash
Петиція про за заборону виробництва хутра в Україні набрала понад 26,5 тисяч підписів із 25 тисяч необхідних для розгляду Верховною Радою.
Підписанти вимагають заборонити хутряні ферми негайно, а повністю набрати чинності заборона має протягом п’яти-семи років. У цей період працівники ферм повинні опанували іншу діяльність, а держава – напрацювати механізм контролю.
Автори звернення зазначають, що відколи в ЄС (зокрема,в Великій Британії, Австрії, Чехії, Сербії, Нідерландах, Хорватії, Словенії, Македонії) почали забороняти хутряні ферми, виробництво перемістилося в Україну.
Хутряне виробництво загрожує екології, адже ферми забруднюють довкілля важкими металами, хімікатами та небезпечними мікроорганізмами.
За словами зоозахисників, на таких фермах тварин тримають у тісних клітках, годують особинами свого виду та забивають у жорстокий спосіб, наприклад, за допомогою газу, отрути або електричного струму в пащу та анальний отвір.
Сьогодні, 30 вересня, пройде всеукраїнський марш за права тварин. Учасники маршу вимагають заборонити хутряні ферми, притравочні станції, контактні зоопарки, використання тварин у цирках і дельфінаріях, евтаназії як методу регулювання чисельності безпритульних тварин тощо.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті