Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Unsplash

Петиція про за заборону виробництва хутра в Україні набрала понад 26,5 тисяч підписів із 25 тисяч необхідних для розгляду Верховною Радою.

Підписанти вимагають заборонити хутряні ферми негайно, а повністю набрати чинності заборона має протягом п’яти-семи років. У цей період працівники ферм повинні опанували іншу діяльність, а держава – напрацювати механізм контролю.

Автори звернення зазначають, що відколи в ЄС (зокрема,в Великій Британії, Австрії, Чехії, Сербії, Нідерландах, Хорватії, Словенії, Македонії) почали забороняти хутряні ферми, виробництво перемістилося в Україну.

Хутряне виробництво загрожує екології, адже ферми забруднюють довкілля важкими металами, хімікатами та небезпечними мікроорганізмами.

За словами зоозахисників, на таких фермах тварин тримають у тісних клітках, годують особинами свого виду та забивають у жорстокий спосіб, наприклад, за допомогою газу, отрути або електричного струму в пащу та анальний отвір.

Сьогодні, 30 вересня, пройде всеукраїнський марш за права тварин. Учасники маршу вимагають заборонити хутряні ферми, притравочні станції, контактні зоопарки, використання тварин у цирках і дельфінаріях, евтаназії як методу регулювання чисельності безпритульних тварин тощо.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button