Петиція про заборону хутряних ферм в Україні набрала необхідну кількість підписів
Виробництво хутра перемістилося в Україну, після того, як в ЄС почали забороняти хутряні ферми.
Виробництво хутра перемістилося в Україну, після того, як в ЄС почали забороняти хутряні ферми.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Петиція про за заборону виробництва хутра в Україні набрала понад 26,5 тисяч підписів із 25 тисяч необхідних для розгляду Верховною Радою.
Підписанти вимагають заборонити хутряні ферми негайно, а повністю набрати чинності заборона має протягом п’яти-семи років. У цей період працівники ферм повинні опанували іншу діяльність, а держава – напрацювати механізм контролю.
Автори звернення зазначають, що відколи в ЄС (зокрема,в Великій Британії, Австрії, Чехії, Сербії, Нідерландах, Хорватії, Словенії, Македонії) почали забороняти хутряні ферми, виробництво перемістилося в Україну.
Хутряне виробництво загрожує екології, адже ферми забруднюють довкілля важкими металами, хімікатами та небезпечними мікроорганізмами.
За словами зоозахисників, на таких фермах тварин тримають у тісних клітках, годують особинами свого виду та забивають у жорстокий спосіб, наприклад, за допомогою газу, отрути або електричного струму в пащу та анальний отвір.
Сьогодні, 30 вересня, пройде всеукраїнський марш за права тварин. Учасники маршу вимагають заборонити хутряні ферми, притравочні станції, контактні зоопарки, використання тварин у цирках і дельфінаріях, евтаназії як методу регулювання чисельності безпритульних тварин тощо.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті