У соцмережах рекламують гру «Великий султан». Вона пропагує сексизм та насилля над жінками
Реклама мобільної гри кілька тижнів показується українським користувачам Facebook та Instagram.
Реклама мобільної гри кілька тижнів показується українським користувачам Facebook та Instagram.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У соціальних мережах з’явилася реклама відеогри Game of Sultans (локалізована назва – «Великий султан»), яку розробила компанія Mechanist Internet Technologies. У рекламі зображено жіночих персонажів у ролі наложниць, які очікують від чоловічих персонажів гри у ролі султанів певних дій.
Наприклад, на одній з картинок пропонується «вдарити по обличчю» жінку, яка просить відпустити її. На іншому зображенні жінка тримає в руках немовля, а чоловік стверджує, що воно огидне і він більше не любить дружину. Також зустрічається реклама гри, у якій чоловік хоче розлучитися з дружиною, бо вона стала огидною, а жінка обіцяє змінитися і просить не кидати її. Окрім того, у відеогрі є функції, які дозволяють султану зробити жінку фізично привабливішою, змусити восьмирічну дівчинку дотримуватись дієти для схуднення тощо.
«Скріншоти реклами цієї гри виглядають так, ніби ті, хто її просувають, хочуть, щоб жодна жінка в житті її не торкнулася. Обрані скріншоти з гри зводять жінок до їхньої сексуальної привабливості, пропонують чинити насильство над ними та психологічно їх тероризувати. Реклама в інтернеті, зокрема у соцмережах українським законодавством, наскільки я пам’ятаю, жодним чином не регулюється, тому про наслідки говорити не доводиться», – прокоментувала для «Хмарочоса» цю рекламу Марія Дмитрієва, координаторка спільноти «Фемінізм УА».
У грі можна використовувати чотири мови: англійську, арабську, російську та турецьку. Вона розрахована на користувачів від дев’яти років. Розробники вказали, що у відеогрі є помірні сцени насильства та зустрічаються непристойні сцени, призначені лише для дорослих.
У Google Play гру Game of Sultans вже встановили 5 000 000 разів користувачі з усього світу. У App Store гра знаходиться на сьомому місці за популярністю серед безкоштовних програм.
«Хмарочос» звернувся за коментарем до розробників мобільної гри, але жодної відповіді не отримав.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті