Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Unsplash

У першому півріччі 2018 року за кордон виїхало 17,3 млн українців, повідомляє Мінекономрозвитку, посилаючись на дані операторів мобільного зв’язку.

60% подорожей українці здійснили до прикордонних країн: Польщі, Росії, Угорщини, Молдови, Білорусі, Румунії та Словаччини. Серед більш дальніх країн найпопулярнішими стали Чехія, Туреччина, Німеччина та Єгипет.

За цей же період Україну відвідало 9,6 млн іноземців, зафіксованих мобільними операторами. Найчастіше іноземні громадяни приїздили до Київської області (1,8 млн абонентів) та Львівської (1,5 млн). Далі з відривом ідуть Закарпатська (0,8 млн), Одеська (0,6 млн) та Харківська (0,5 млн) області.

Всередині країни в українці подорожували 65,7 млн разів. П’ять найпопулярніших областей для відвідування: Київська, Львівська, Полтавська, Житомирська і Черкаська.

Цифри від мобільних операторів можуть бути завищеними, оскільки відображають передусім переміщення гаджетів та повідомляють про кількість поїздок, а не осіб, що подорожували. Для порівняння, за даними соціологів, протягом останніх п’яти останніх років за кордон виїжджало менше 20% українців.

За даними Держприкордонслужби, за рік дії безвізового режиму з ЄС ним скористались 1,3 млн українців. Зокрема, за літо 2018 року прикордонники оформили понад 760 тисяч українців, які подорожували до країн ЄС з біометричними паспортами без візи.

Нагадаємо, київські художники розмістили у Варшаві сітілайти, присвячені заробітчанкам з України.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button