Під час реконструкції на вулиці у Вінниці облаштували велосмугу та платформи для зупинок трамвая
Під час реконструкції вулиці Замостянської архітектори збільшили пішохідну частину на 21%, а проїжджу частину, навпаки, зменшили на 65%.
Під час реконструкції вулиці Замостянської архітектори збільшили пішохідну частину на 21%, а проїжджу частину, навпаки, зменшили на 65%.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Архітектори презентували перші результати реконструкції вулиці Замостянської, оновлення якої розпочалось у квітні 2018-го. Повністю оновити вулицю планують за два роки. За цей час тут покладуть асфальт на дорогах, викладуть плитку на алеї, висадять дерева та зроблять трамвайну колію за технологією «оксамитовий шлях», пише «20 хвилин Вінниця».
«У проекті ми збільшили тротуари, і за нашими розрахунками, пішохідної частини тепер на 21% більше ніж було. А що з дорогами? На Замостянській звузили проїжджу частину до однієї смуги у двох напрямках. І ще ліквідували проїзди через бульвар. До цього підходили дуже уважно, кілька разів робили обстеження, аби обґрунтувати використання саме однієї смуги. Крім того, нові державно-будівельні норми дозволяють нам зробити велосмуги, що на Замостянській буде з обох сторін», – пояснює керівник «Агенції просторового розвитку», архітектор Олександр Коротких.
Також згідно з планом реконструкції перенесуть трамвайні зупинки та створять дві нові. Колію трамваю планують відгородити обмежувальними бордюрами, аби не виїжджали сюди автомобілісти. Вздовж вулиці висадять 240 дерев, переважно кленів.
Перша черга реконструкції від Будинку офіцерів до «Локомотиву» коштує 74,7 мільйона гривень. Її планують завершити до 26 жовтня 2018 року. Для другої черги від вулиці Стеценка до вулиці Стрілецької тендер ще не проводили, але кошторис складатиме 101 мільйон гривень.
Читайте також: Комфортний Київ мрії: як мають виглядати столичні вулиці після реконструкції.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті