Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Слониха Майя на шоу в Національному цирку України. Фото: Олександр Тодорчук

Слониха Майя, яка останнім часом виступала у шоу Національного цирку України, померла на гастролях у білоруському Гомелі 28 жовтня. Про це повідомив координатор проекту UAnimals Олександр Тодорчук.

Майя багато років жила в цирку Берліна разом із подругою Нандою. Оскільки утримувати слонів поодинці не рекомендується, після того, як Нанда осліпла і її доправили до центру реабілітації у Карлсруе (Німеччина), разом з нею мала послідувати Майя.

Натомість Майя опинилася у цирках Східної Європи, зокрема Румунії, Угорщини та України.

Вона виступала в Одеському та Львівському цирку, а навесні цього року була головним номером шоу «Слон та смугастий рейс» Національного цирку України. Зокрема, як йдеться в анонсі, вона «демонструвала стійку на хоботі, на двох ногах та патріотично вітала глядачів синьо-жовтим стягом».

У статті Вести сказано, що «батьки» Майї – угорський дресирувальник Белуш Такачі та його дружина-українка Тетяна Мазуркіна. Дресирувальники хвалилися, що найскладніший трюк слонихи – ходіння бар’єром на висоті, зважаючи, що слонам складно ставити ноги на одну лінію.

Торік зоозахисники зареєстрували петицію до президента України Петра Порошенка з вимогою відправити слониху Майю до реабілітаційного центру в Німеччині. Автори петиції стверджували, що на останніх відео у тварини помітні значні поведінкові розлади. Наприклад, тут видно, як слониха трусить головою. Петиція не добрала 900 голосів. Зоозахисники окремо звернули увагу, що у серпні 2017 року Україна заборонила експлуатацію диких тварин у пересувних цирках.

У цьогорічній статті Depo.Вінниця вказано, що Майї було 42 роки. У природі індійські слони живуть близько 60-70 років.

Нагадаємо, Верховна Рада розгляне петицію про заборону хутряних ферм в Україні, яка набрала необхідну кількість підписів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button