Уряд не виділив достатню суму коштів на діяльність українського аналогу Ґете-Інституту
Перші відділення «Українського інституту» за кордоном мали відкрити у 2019 році.
Перші відділення «Українського інституту» за кордоном мали відкрити у 2019 році.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
12 листопада в Українському кризовому медіацентрі презентували план діяльності «Українського інституту».
Перші його відділення за кордоном мали відкрити у 2019 році. Проте уряд виділив у бюджеті на наступний рік лише десять мільйонів гривень. За словами директора інституту цих коштів недостатньо навіть для підтримки центрального офісу. Загалом, щоб реалізувати план діяльності на 2019 рік інституту потрібно 90 мільйонів гривень.
Ці гроші мають покрити програму року України в Австрії. В рамках року проведуть кінопокази документального кіно, мистецьку резиденцію, конференцію та окремо буде представлена джазова програма. Також інститут має підтримати мобільність українських дослідників та митців за кордоном. Серед іміджевих проектів, хочуть створити п’ять аудіогідів світовими музеями українською мовою, повідомив директор «Українського інституту» Володимир Шейк під час прес-конференції.
Зараз штат «Українського інституту» становить 12 осіб, відповідно до плану розвитку його мають збільшити до 50 співробітників.
Основна місія інституту – сприяти кращому розумінню України в світі та створювати можливості для взаємодії.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті