Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 283 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: прес-служба КМДА

На Дарницькій теплоелектростанції запустили в роботу перший електрофільтр, що має знизити рівень шкідливих викидів у повітря більш ніж у 30 разів, повідомляє прес-служба КМДА.

Електрофільтр коштував компанії «Єврореконструкція», яка є власником Дарницької ТЕЦ, 96,8 млн грн.

До кінця 2021 року планують встановити ще чотири такі електрофільтри. Це здійснюється в рамках комплексної реконструкції газоочисного обладнання ТЕЦ. Також планують побудувати установки сіркоочищення й азотоочищення та рекультивувати золовідвал – озеро «Гарячка».

Дарницьку ТЕЦ ввели в експлуатацію 60 років тому і тоді вона знаходилася за межами міста. Основним паливом є вугілля, внаслідок спалювання якого утворюються золошлакові відходи.

У КМДА запевняють, що поліпшити екологічну ситуацію в Києві мають також заплановані реконструкцї на Бортницькій станції аерації та сміттєспалювальному заводі «Енергія».

Реконструкція Бортницької станції триватиме шість років, після чого, як сподіваються, мешканців Лівого берега вже не турбуватиме неприємний запах. У 2019 році планують замінити фільтри на сміттєспалювальному заводі, що знизить обсяги шкідливих викидів удвічі.

Ці два об’єкти є одним з головних чинників забруднення повітря у Києві, не рахуючи автомобілів, за словами директора Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського Олександра Косовця. Загалом Київ входить до першої десятки міст України із найбільшим забрудненням повітря.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button