Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 295 днів. За цей час ми опублікували 23629 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Сергій Гринкевич

21 листопада Київський метрополітен і Меморіал жертв Голодомору запустили потяг із серією просвітницьких постерів. Проект «Потяг української ідентичності» присвячено 85-м роковинам Голодомору, повідомляє прес-служба метро.

Постери розповідають про явища й діячів культури та науки початку ХХ століття, які визначили українську ідентичність.

Автори проекту прагнуть довести, що геноцид проти українців було вчинено через потенціал України на початку ХХ століття, який міг призвести до її виходу з Радянського Союзу.

Фото: Сергій Гринкевич

«Комуністичний режим знищив українських хліборобів – носіїв традицій, звичаїв, мови і культури. Геноцид був спрямований проти української інтелігенції, української церкви, проти кожного активного носія української ідентичності», – йдеться в повідомленні прес-служби Київського метрополітену.

Потяг курсуватиме синьою гілкою метро до 10 грудня.

Фото: Сергій Гринкевич

Нагадаємо, 2017 року Кабмін погодив проект будівництва другої черги Меморіалу Голодомору з проектною вартістю 772 млн грн. Чотирирівневий меморіал у вигляді розірваної землі, буде розташовано на ділянці 7,4 гектари. Проект розроблено архітектором Андрієм Миргородським.

Проект зазнав критики. Архітектор Георгій Духовичний наполягає на тому, що продовження будівництва викличе тріщини в ґрунті. Архітектор Сергій Казарянц вказував на те, що проект не передбачає сполучення з Лаврою та станцією метро «Дніпро».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button