Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: pexels.com/

Депутати Верховної Ради ухвалили 22 листопада законопроект №9260, згідно з яким українці платитимуть мито за купівлю закордонних товарів вартістю понад 100 євро.

Раніше мито сплачували, якщо ціна покупки перевищувала 150 євро або якщо посилок було більше трьох на місяць. Нова норма почне діяти в липні 2019 року для фізичних осіб. Для ФОПів і юридичних осіб ліміт залишиться на тому ж рівні.

Також компанії, які займаються міжнародною доставкою, стануть податковими агентами. Це означає, що вони платитимуть податки від імені свого клієнта та заповнювати всі документи. Ці зміни наберуть чинності у 2021 році. За цей час поштові оператори мають підготуватись, пише MC Today.

«Зараз у покупця є вибір: він може купити джинси або електронну книгу там, де зручніше або дешевше. І це нормальна ринкова ситуація. Введення податку на посилки сумою понад 100 євро обмежує цей вибір, змушуючи купувати товар у конкретних імпортерів», – говорить Олексій Король, керівник юридичного департаменту компанії EVO.

«Щодо ліміту в 100 євро, то найбільше запитань викликає саме число. Чому 100, звідки така сума? Хто в парламенті порахував це з економічної точки зору і чому не пояснив своє рішення? На мою думку, це популістичний хід, який ніяк не допоможе побороти контрабанду, що процвітає в Україні», – прокоментував новий закон Владислав Чечьоткін, гендиректор Rozetka.

Читайте також: де шукати знижки в Києві під час Чорної п’ятниці.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button