Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 283 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Pixabay

Окружний адміністративний суд Києва виключив лося з Червоної книги України та дозволив полювання на нього, повідомляє прес-служба суду.

Міністерство екології та природних ресурсів видало наказ про занесення лося до Червоної книги у грудні 2017 року. Також було заборонено полювання на лося протягом 25 років.

Суд вирішив, що не було наведено жодного наукового обґрунтування необхідності занесення тварини до Червоної книги і не зазначено чітких даних щодо чисельності популяції та її динаміки.

Заборона на полювання ґрунтувалась на висновку Інституту зоології ім. Шмальгаузена НАН України щодо стану популяції лося, проте суд стверджує, що Міністерство не надало цей висновок суддям. З цього суд зробив висновок, що заборону було запроваджено з порушенням закону.

Рішення суду визнає протиправними заборону полювання на лося та наказ Міністерства про занесення лося до Червоної книги України.

Міністр екології Остап Семерак заявив, що Міністерство оскаржуватиме рішення Окружного адміністративного суду.

Дивіться відео: Як за допомогою дронів можна долати браконьєрство в Африці

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button