Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Pixabay

В Україні секонд-хенд складає понад 54% імпорту готової продукції легкої промисловості, повідомила Укрінформу президент Асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт.

Україна минулого року зайняла третє місце у світі за обсягами імпорту секонд-хенду. Попереду – Пакистан і Малайзія, а після України в десятці – Росія, Камерун, Гватемала, Кенія, Індія і Туніс.

Ізовіт зазначила, що населення України наразі справді збідніло, водночас проблема секонд-хенду існує вже не один десяток років. Обсяг імпорту вживаних товарів рівнозначний втраті 45 тисяч робочих місць щорічно. Під виглядом секонд-хенду також часто завозяться нові готові речі.

Зазначимо, що прихильники руху за зменшення кількості сміття та зниження обсягів споживання закликають купувати речі на секонд-хендах. Зокрема,цьому правилу слідує засновниця Zero Waste Беа Джонсон.

В магазинах H&M, які цьогоріч відкрилися в Києві, почали приймати вживаний одяг на переробку. Також вживані речі приймають у магазині Ласка. Частину речей передають на благодійність, іншу частину перепродають тут же.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button