Мур біля «червоного корпусу» КНУ ім. Т. Шевченка почали розбирати
В університеті розповіли, що він почав падати, і розпочали його ремонт.
В університеті розповіли, що він почав падати, і розпочали його ремонт.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 252 днів. За цей час ми опублікували 25987 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Фото: Антон Фролов
Цегляний мур перед головним корпусом Київського національного університету імені Тараса Шевченка частково розібрали.
Проректор з науково-педагогічної роботи КНУ ім. Т.Г. Шевченка Володимир Бугров розповів, що частина паркану, яка знаходиться на розі вулиць Льва Толстого і Володимирської, почала руйнуватися. Тож, наразі ведуться ремонтно-реставраційні роботи.
Комплекс споруд по вул. Володимирській, 58, 60, 62 є пам’яткою історії та архітектури національного значення, з охоронним номером 260016-Н у реєстрі нерухомих пам’яток України. Демонтаж аварійної ділянки цегляного муру планують завершити до кінця березня 2019 року.
Проект головного корпусу КНУ створено за проектом італійського архітектора Вінченцо Беретті і споруджено у стилі класицизм у 1837-1843 роках. Це монументальний замкнений квадрат з довжиною фасаду 145,68 м. Корпус збудовано у вигляді споруди палацового типу з прилеглими по боках замкненими дворами, які з боку вулиці Володимирської оточені брамами з лучковими перемичками у цегляній огорожі.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті