Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: FurFreeAlliance

FurFreeAlliance повідомляють, що з першого січня 2019 року розведення та вбивство тварин для виробництва хутра в Сербії визнано незаконними. Повноцінній забороні передував перехідний термін тривалістю в 10 років, який надав хутровиробничим підприємствам час перелаштувати бізнес.

«З набуттям чинності Закону про добробут тварин від 2009 року, що забороняє зберігати, відтворювати, імпортувати, експортувати та вбивати тварин лише для виробництва хутра, нарешті здобуто велику перемогу. Ця заборона важлива для тварин не лише в Сербії, а й в усьому регіоні Південно-Східної Європи», – зазначила Снежана Міловановіч, директорка сербської організації з захисту тварин «Freedom for Animals».

Штраф за порушення нового закону становить від 100 тисяч до мільйона сербських динарів (до 10 тисяч доларів США – прим. ред.), зазначають В92. Впродовж перехідного періоду, за інформацією FurFreeAlliance, підприємства неодноразово намагалися схилити уряд до відмови від мораторію. Щороку, як повідомляє організація, на сербських фермах вбивали до 12 тисяч шиншил — єдиних тварин, яких у країні вирощували для виробництва хутра.

Протягом 2018 року Норвегія, Бельгія та Люксембург ухвалили законодавство, спрямоване на заборону виробництва хутра. Станом на сьогодні, відповідні заборони розглядають парламенти Польщі, Ірландії, Литви, Данії та Естонії.

 

    Коментарі:

    Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

    *Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

    Newsletter button
    Donate button
    Podcast button
    Send article button