Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Як ідеться у прес-релізі, сервіс онлайн платежів iPay.ua, Mastercard і польський провайдер платіжних послуг Fenige запустили нову послугу грошових переказів: відтепер власники європейських карток Mastercard можуть переказувати гроші на українські Mastercard-картки впродовж хвилини.  

Сервіс, як зазначено, дає можливість надіслати кошти у євро, доларах США, британських фунтах стерлінгів і польських злотих. Отримати кошти за новою послугою можна в гривні, євро та доларах США. На день сервіс дозволяє переводити від 1 до 1000 євро, а впродовж місяця – не більше 5000.

«Новий сервіс звільняє від необхідності перевозити готівку із-за закордону, що особливо актуально для мільйонів українців, які працюють за межами України», –  повідомила Наталія Кангіна, керівниця напряму digital продуктів Mastercard Europe SA в Україні.

Повідомляється, що комісію сплачує лише відправник, вона становить 2% + 1 євро від суми переказу з урахуванням курсу конвертації валют. За словами керівника сервісу онлайн платежів iPay.ua Євгена Веліканова, комісія сервісу в середньому вдвічі менша за послуги глобальних операторів грошових переказів.

Здійснити переказ можна з будь-якого пристрою на сторінці послуги «Переказ грошей з Європи в Україну»

Варто зазначити, що на постійній основі за межами України працюють 3,2 мільйона українців, на непостійній — від семи до дев’яти мільйонів. Близько двох мільйонів українців працюють у Польщі.

Читайте також: PayPal дозволив закордонні перекази для України

    Коментарі:

    Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

    *Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

    Newsletter button
    Donate button
    Podcast button
    Send article button